08-6655400
בית / ביטוח חיים ובריאות / ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח זה מוצע ע”י חברות הביטוח ומטרתו להבטיח טיפול רפואי פרטי, מקצועי, ומתקדם. הוא מהווה רובד נוסף על השירות המוצע על ידי קופות החולים. ביטוח בריאות פרטי מקנה למבוטח הגנה פיננסית ושקט נפשי בעת קטסטרופות רפואיות המצריכות ניתוחים, השתלות תרופות וטיפולים נוספים. בנוסף מאפשר ביטוח הבריאות שירותי רפואה פרטיים בזמינות גבוהה. שירותים כגון: ייעוץ רפואי, בדיקות אבחנתיות, טיפולים פארארפואיים ו/או טיפולים משלימים ועוד...

בכל שאלה או בקשה צרו איתנו קשר ונשוב אליכם בהקדם

למבוטחים שבוחרים בביטוח פרטי, יש זכות לקבלם במסגרת פרטית שאינה תלויה במערכת הבריאות הציבורית, ע”פ המפורט בתנאי הפוליסה. 

מדוע כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי?

 • ביטוח בריאות פרטי מאפשר נגישות לרשימת רופאים מומחים בעלי שם שבהסדר עם חברת הביטוח , קביעת מועד הניתוח ומיקום הניתוח.
 • כיסוי למקרים שאינם כלולים בסל הבריאות כגון: מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים וטיפולים בארץ ובחו”ל ,השתלות איברים בטיפולים מיוחדים בחו”ל.
 • שירות אישי ומהיר שמטפל באופן אישי בבקשות, שאלות ובהחזרים כספיים בגין תביעות.
 • טיפול מהיר בתביעות.
 • שקט נפשי וביטחון

עיסוק בביטוחי בריאות מחייב ידע, מקצוענות, זמינות ושירות במשך כל תקופה הביטוח. אנו בקשת, מלווים את לקוחותינו במסירות לאורך השנים בבריאות וגם במצבי חולי. בעת רכישת ביטוח בריאות פרטי הנכם יכולים לבחור את המרכיבים המתאימים לכם, כגון:

 • טיפולים וניתוחים בארץ ובחו”ל
 • תרופות מחוץ לסל הבריאות
 • השתלות
 • טיפולים מחליפי ניתוח
 • שירותים אמבולטורים
 • רפואה משלימה
 • טיפולים וניתוחים בארץ ובחו”ל

ניתוחים בארץ

ביטוח זה מאפשר לאדם הזקוק לניתוח, לבחור את המנתח ואת המוסד בו יאושפז. בנוסף מאפשר ביטוח זה, לקצר את זמן ההמתנה לניתוח. הכיסוי בגין ביצוע ניתוחים פרטיים בישראל, הנו לרוב כיסוי  "מהשקל הראשון", כלומר, אין תלות במימון הכיסוי בזכאות הניתנת במסגרת רובדי הכיסוי הציבוריים. התשלום בגין ביצוע הניתוח יכול להינתן כשיפוי או כפיצוי.

ניתוחים בחו"ל

כיסוי ביטוחי זה, נועד למקרים בהם, בארץ לא ניתן לבצע את הפרוצדורה הניתוחית כיון שאין את הידע/האמצעים הדרושים. המטופל יאלץ לטוס לחו"ל על מנת לבצע את ההליך הרפואי. כיסוי ההוצאות יותאם ת לצרכים של המבוטח בעת ביצוע הניתוח מחוץ לגבולות ישראל, הן מבחינת עלויות הניתוח והן מבחינת הוצאות נוספות כגון: טיסה, מלווה, עלות שהייה וכיו"ב

ביטוח תרופות

סל התרופות במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי מוגבל בהיקפו ובמקרים רבים, עמיתי קופות החולים זקוקים לתרופות מצילות חיים/מונעות מחלות אשר אינן כלולות בסל הבריאות. מה כולל הכיסוי? כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות. כיסוי לתרופות שמאושרות בישראל, ברשויות המוסמכות בארה"ב (FDA) וברשויות המוסמכות בשוק האירופי (EMEA).
כיסוי לתרופות שכלולות בסל הבריאות אך אינן בהתוויה למחלת המבוטח.

השתלות

כיסוי להשתלות בארץ ובחו"ל , הכיסוי כולל בין היתר, הוצאות אשפוז, ניתוח, הטסה ושהיה בחו"ל אם צריך. 

טיפולים מחליפי ניתוח

בשנים האחרונות התרחבה משמעותית המגמה של שימוש בטיפולים רפואיים חדשניים להחלפת פעולות פולשניות, בטכנולוגיות טיפוליות בלתי חודרניות ומניעת הסיבוכים הכרוכים בחדירה לגוף - פגיעה ברקמות ובכלי דם וכיו"ב. הטיפולים הבלתי פולשניים מחליפים את הניתוחים הקונבנציונאליים ומאפשרים לחולה להירפא ולהחלים תוך זמן קצר בהרבה, ללא צורך בהתמודדות עם הליך ההחלמה הכרוך בניתוח. הכיסוי יכסה את הטיפול מחליף הניתוח וכן את ההוצאות הכרוכות בו.

שירותים אמבולטוריים

טיפולים ושירותים אמבולטיורים הינם טיפולים אשר אינם דורשים אשפוז שירותים אלו מאפשרים למבוטח לקבל בדיקות וטיפולים באיכות גבוהה ובזמינות גבוהה. שירותים אלו כוללים: התיעצות עם רופא מומחה, בדיקות הדמיה שונות, פרוצדורות שונות, טכנולוגיות מתקדמות, בדיקות הריון, טיפולי פיזיותרפיה.

רפואה משלימה

לעיתים הטיפלים של הרפואה הקונבנציונאלית אינם מספיקים, ויש צורך בטיפולים של רפואה משלימה. כיסוי זה, מאפשר ההחזרים והשתתפות במגוון טיפולים כגון: הומיאופתיה, אקופנטורה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד.

בכל שאלה או בקשה צרו איתנו קשר ונשוב אליכם בהקדם